ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14624321
*
nr 1462 4321
Spegel
Teak, 105x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2022
kl 20:40:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/4 12:24:01
1
350 kr
25/4 14:43:41
2
200 kr
25/4 14:43:41
1
250 kr (Budbetjänt)
25/4 18:56:46
3
450 kr
25/4 20:25:08
4
450 kr
25/4 20:25:08
3
450 kr (Budbetjänt)
25/4 20:34:19
5
500 kr
25/4 20:35:16
3
Vinnande bud
25/4 20:36:28
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1462 4321
Spegel
Teak, 105x44 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/4 12:24:01 | 1 | 350 kr |
25/4 14:43:41 | 2 | 200 kr |
25/4 14:43:41 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
25/4 18:56:46 | 3 | 450 kr |
25/4 20:25:08 | 4 | 450 kr |
25/4 20:25:08 | 3 | 450 kr (Budbetjänt) |
25/4 20:34:19 | 5 | 500 kr |
25/4 20:35:16 | 3 | Vinnande bud |
25/4 20:36:28 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27